Ana Sayfa

Everest SM-18 vs Everest SMW-973 Detaylı Karşılaştırması

Post image
Post image
Bu koleksiyonda kullanıcıların en çok aradığı ürünleri, markaları ve konuları keşfedin.

Bu makalede, Everest SM-18 ve Everest SMW-973 kablosuz farelerin detaylı bir karşılaştırması yapılacaktır. Her iki ürün de kullanıcıların günlük ihtiyaçlarına hitap ederken, hangi özelliklerin öne çıktığını ve hangi farelerin daha iyi performans gösterdiğini anlamak isteyenler için faydalı olacaktır.

Ürün 1: Everest SM-18 Usb Siyah/Gri 2.4Ghz Optik Kablosuz Mouse

Everest SM-18, kullanıcı dostu bir tasarıma sahip kablosuz bir fare olup, aşağıdaki özellikleri ile dikkat çeker:
  • Bağlantı Türü: Kablosuz, USB Nano alıcı ile

  • DPI: 1000 DPI, hassasiyet için ayarlanabilir

  • Buton Sayısı: 4, kullanıcı ihtiyaçlarına göre işlevsel

  • Çalışma Mesafesi: 10 metreye kadar

  • Boyutlar: 108x64x35 mm, hafif ve taşınabilir

  • Kullanım Amacı: Ev ve ofis kullanımı için uygundur

Bu fare, ergonomik yapısıyla uzun süreli kullanımlarda bile konfor sağlar. Ancak, açma-kapama tuşunun olmaması ve pil ömrünün kısalığı gibi bazı dezavantajları vardır.

Ayrıca Bakınız

Logitech M171 ve M185 Kablosuz Farelerin Detaylı Karşılaştırması ve Özellikleri

Logitech M171 ve M185 Kablosuz Farelerin Detaylı Karşılaştırması ve Özellikleri

Logitech M171 ve M185 modellerinin tasarım, pil ömrü, hassasiyet ve kullanım kolaylığı açısından karşılaştırması, kullanıcı yorumlarıyla birlikte detaylı analiz sunuyor.

Philips SPK7307B/00 ve SPK7307BL/38 Kablosuz Fare Karşılaştırması

Philips SPK7307B/00 ve SPK7307BL/38 Kablosuz Fare Karşılaştırması

Bu makalede Philips'in iki kablosuz fare modeli detaylı karşılaştırılıyor. Tasarım, hassasiyet, sessiz tıklama ve kullanım özellikleri analiz edilerek kullanıcıların bilinçli seçim yapması sağlanıyor.

Logitech M170 ve M220 Kablosuz Fare Karşılaştırması: Özellikler ve Kullanıcı Yorumları

Logitech M170 ve M220 Kablosuz Fare Karşılaştırması: Özellikler ve Kullanıcı Yorumları

Logitech M170 ve M220 modellerinin özellikleri, ergonomisi ve kullanıcı yorumlarıyla detaylı karşılaştırması, seçim yaparken size rehberlik ediyor.

Claw's Crossfire Air V1 ve Nova V1 Karşılaştırması: Özellikler ve Kullanıcı Yorumları

Claw's Crossfire Air V1 ve Nova V1 Karşılaştırması: Özellikler ve Kullanıcı Yorumları

Claw's Crossfire Air V1 ve Nova V1 farelerinin özellikleri, kullanıcı yorumları ve performans karşılaştırmasıyla, oyuncuların ihtiyaçlarına en uygun modeli seçmesine yardımcı oluyoruz.

Logitech G G305 LIGHTSPEED ve Razer Basilisk V3 Karşılaştırması: Performans ve Özellikler Analizi

Logitech G G305 LIGHTSPEED ve Razer Basilisk V3 Karşılaştırması: Performans ve Özellikler Analizi

Logitech G G305 LIGHTSPEED ve Razer Basilisk V3'ün performans, tasarım ve özelliklerini karşılaştırıyoruz. Hangi fare sizin oyun tarzınıza uygun? Detaylar ve kullanıcı yorumlarıyla kararınızı kolaylaştırıyoruz.

Alfa MEC ve Redmud Teknoloji Bluetooth Kablosuz Fareleri Karşılaştırması

Alfa MEC ve Redmud Teknoloji Bluetooth Kablosuz Fareleri Karşılaştırması

İki popüler kablosuz Bluetooth fareyi karşılaştırıyoruz. Alfa MEC yüksek performans ve çok cihaz uyumu sağlarken, Redmud sessiz ve şık tasarımıyla öne çıkıyor. Hangisi daha iyi?

Aula F815 ve Claw's Crossfire Air V1 Fare Karşılaştırması: Performans ve Tasarım Analizi

Aula F815 ve Claw's Crossfire Air V1 Fare Karşılaştırması: Performans ve Tasarım Analizi

Aula F815 ve Claw's Crossfire Air V1 fareleri, yüksek DPI ve ergonomik tasarımlarıyla öne çıkıyor. Bu karşılaştırmada, özellikler, kullanıcı yorumları ve performans detaylarıyla en uygun seçimi yapmanıza yardımcı oluyor.

HP S1000 ve HP Z3700 Kablosuz Fareleri Karşılaştırması: Özellikler ve Kullanıcı Yorumları

HP S1000 ve HP Z3700 Kablosuz Fareleri Karşılaştırması: Özellikler ve Kullanıcı Yorumları

HP S1000 ve HP Z3700 kablosuz fareleri, sessizlik ve hafiflik özellikleriyle öne çıkıyor. Kullanıcı yorumları ve performans detaylarıyla, ihtiyaçlarınıza uygun modeli seçmenize yardımcı oluyor.

Kullanıcı Yorumlarından Öne Çıkanlar

Kullanıcı yorumlarından bazı öne çıkan noktalar:

  • Hafif ve kullanışlı bir yapı

  • Çalışma hassasiyeti iyi, iş görmesi oldukça güzel

  • Ancak, açma-kapama tuşunun olmaması nedeniyle pil çabuk biter

  • Bazı kullanıcılar, tekerleğin bozulma sorunundan şikayetçidir

  • Farenin dayanıklılığı konusunda olumsuz yorumlar mevcuttur.

Ürün 2: Everest SMW-973 USB Pembe 2.4ghz Kablosuz Mouse

Everest SMW-973, göz alıcı pembe rengiyle dikkat çeken bir kablosuz fare olup, aşağıdaki özellikleri sunar:
  • Bağlantı Türü: Kablosuz, USB alıcı ile

  • DPI: 1600 DPI, daha yüksek hassasiyet sağlar

  • Buton Sayısı: 3, kullanımı kolaylaştıran tasarım

  • Kullanım Amacı: Ev ve ofis için uygundur

  • Ergonomik Yapı: Hafif ve kullanımı rahattır

Ancak, bazı kullanıcılar fareyi parlak zeminlerde kullanmanın zorluklarından bahsetmektedir. Ayrıca, sağ tuşun işlevselliği ile ilgili bazı sorunlar yaşanmıştır.

Kullanıcı Yorumlarından Öne Çıkanlar

Kullanıcı yorumlarından bazı öne çıkan noktalar:

  • Rahat ve kullanışlı, hafif yapısı ile beğeniliyor

  • Ancak, bazı kullanıcılar parlak zeminlerde hareket etmediğini belirtiyor

  • Ergonomik yapı beklenildiği gibi değil, sorunlar yaşanıyor

  • Pil yuvalarında hatalar olduğu ve bazı pillerin yerinden çıkmadığı belirtiliyor.

Ürünlerin Özellik Karşılaştırması

ÖzellikEverest SM-18Everest SMW-973
DPI1000 DPI, hassasiyet için ayarlanabilir1600 DPI, daha yüksek hassasiyet sunar
BağlantıKablosuz, USB Nano alıcı ileKablosuz, USB alıcı ile
Buton Sayısı4 buton3 buton
Çalışma Mesafesi10 metreye kadarBelirtilmiş
Kullanım AmacıEv ve ofis kullanımı için uygunEv ve ofis için idealdir
📊 Fiyat Bilgileri
Yükleniyor...
Paylaş:f𝕏

Yorumlar:

    Ayın popüler yazıları

    Apple'ın MLX çerçevesi, Mac cihazlarda Ollama gibi yapay zeka uygulamalarının hızını ve verimliliğini artırarak yerel yapay zeka kullanımını geliştiriyor. Bu teknoloji, Apple silikon işlemcilerde optimize edilmiş performans sunuyor.

    Apple'ın Creator Studio aboneliği, Final Cut Pro, Logic Pro ve Pixelmator Pro dahil altı profesyonel uygulamayı aylık 12.99 dolara sunuyor. Kullanıcılar abonelik modeli ve fiyatlandırma konusunda farklı görüşlere sahip.

    Apple ve Intel arasındaki iş birliği, iPhone çiplerinde 14A üretim süreciyle tedarik zincirini çeşitlendirme ve üretim kapasitesini artırma hedeflerini içeriyor. Bu strateji, jeopolitik etkiler ve rekabet koşullarıyla şekilleniyor.

    12VHPWR kabloları, ince telleri ve karmaşık konektör yapısıyla güç iletiminde sorunlar yaşatıyor. WireView Pro II, akım dengesizliklerini tespit etse de temel çözüm değil. Alternatif kablo ve konektör önerileri öne çıkıyor.

    Apple'ın M5 Pro ve M5 Max işlemcileri, chiplet mimarisi ve yeni çekirdek yapısıyla profesyonel kullanıcılar için CPU ve GPU performansını önemli ölçüde artırıyor. Bağlantı teknolojileri ve depolama kapasitesi de geliştirilmiş durumda.

    Apple'ın flip tarzı katlanabilir iPhone'u, kompakt tasarımı ve iOS entegrasyonuyla dikkat çekiyor. Dayanıklılık, yazılım desteği ve fiyatlandırma cihazın başarısını belirleyecek önemli faktörler arasında.

    XeniOS alfa, Xbox 360 oyunlarını iPhone, iPad ve Mac'te çalıştırmayı hedefleyen yapay zeka destekli bir emülatör. Ancak kodun anlaşılmaması ve Apple ekosisteminin kısıtlamaları, güvenlik ve sürdürülebilirlik açısından risk oluşturuyor.

    Apple, iOS 26.4 güncellemesiyle iPhone klavyesindeki doğruluk ve tepki sorunlarını düzeltmeyi hedefliyor. Safari ve diğer sistem hataları ise çözüm bekliyor.