Ana Sayfa

Powerway 30.000 mAh vs Powerway 80.000 mAh Detaylı Karşılaştırması

Post image
Post image
Bu koleksiyonda kullanıcıların en çok aradığı ürünleri, markaları ve konuları keşfedin.

Bu makalede, iki popüler Powerbank modeli olan Powerway 30.000 mAh ve Powerway 80.000 mAh karşılaştırılmaktadır. Her iki ürünün özellikleri, avantajları ve kullanıcı yorumları üzerinden detaylı bir inceleme yaparak, hangi ürünün ihtiyaçlarınıza daha uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olacağız.

Ürün 1: Powerway 30.000 mAh Dijital Göstergeli Powerbank

Powerway 30.000 mAh Powerbank, yüksek kapasiteli bir taşınabilir şarj cihazıdır. Aşağıdaki özellikleri ile dikkat çekmektedir:
  • Kapak Gücü: 30.000 mAh, 7-8 kez telefon şarj edebilir.

  • Ağırlık: 775 gram, kullanımı biraz zor olabilir.

  • USB Çıkış Sayısı: 2 adet, aynı anda iki cihazı şarj edebilir.

  • Giriş: Type-C ve Micro USB, farklı cihazlarla uyumludur.

  • Garanti Süresi: 2 yıl, resmi distribütör garantisi ile güvenilir bir alım sağlar.

  • Ekstra Özellikler: 2 adet LED fener, dijital gösterge ile şarj durumu görüntülenebilir.

Ayrıca Bakınız

Enshall Lightning ve Woyax Magsafe Powerbank Karşılaştırması 5000 mAh Kapasite ve Hızlı Şarj Özellikleri

Enshall Lightning ve Woyax Magsafe Powerbank Karşılaştırması 5000 mAh Kapasite ve Hızlı Şarj Özellikleri

İki popüler taşınabilir şarj cihazı Enshall Lightning ve Woyax Magsafe'nin özelliklerini, kullanıcı yorumlarını ve performanslarını karşılaştırıyoruz. Hangi ürün ihtiyaçlarınıza uygun? Öğrenin.

Intouch 10.000 mAh ve Xiaomi 10000 Mah Powerbank Karşılaştırması Ürün Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Intouch 10.000 mAh ve Xiaomi 10000 Mah Powerbank Karşılaştırması Ürün Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

İki 10.000 mAh powerbank'in özellikleri, avantajları ve kullanıcı yorumlarıyla detaylı karşılaştırması. Hızlı şarj, dijital gösterge ve taşınabilirlik gibi önemli noktalar incelendi.

Taşınabilir Şarj Aletleri Karşılaştırması: Xiaomi 22.5W ve Ttec Powerslim Özellikleri

Taşınabilir Şarj Aletleri Karşılaştırması: Xiaomi 22.5W ve Ttec Powerslim Özellikleri

İki popüler taşınabilir şarj cihazını karşılaştırıyoruz. Xiaomi 22.5W ve Ttec Powerslim'in kapasite, hız, tasarım ve kullanıcı yorumlarıyla en iyi seçimi yapmanıza yardımcı oluyor.

Baseus Star-lord ve Xiaomi Mi Powerbank Boost Pro Karşılaştırması

Baseus Star-lord ve Xiaomi Mi Powerbank Boost Pro Karşılaştırması

İki popüler powerbank modeli olan Baseus Star-lord ve Xiaomi Mi Powerbank Boost Pro'nun özellikleri, kullanıcı yorumları ve karşılaştırmasıyla en uygun seçimi yapın.

Philips DLP1810NB 10.000 mAh Power Bank: Yüksek Kapasiteli ve Hızlı Şarj Özelliğiyle Güncel Çözüm

Philips DLP1810NB 10.000 mAh Power Bank: Yüksek Kapasiteli ve Hızlı Şarj Özelliğiyle Güncel Çözüm

Philips DLP1810NB 10.000 mAh power bank, dayanıklı tasarımı ve çift USB çıkışıyla cihazlarınızı hızlı ve güvenli şekilde şarj eder, hafifliğiyle taşımada rahattır.

Philips DLP1710CB ve DLP1810NB Powerbank Karşılaştırması 10.000 mAh Kapasite ile En İyi Seçenekler

Philips DLP1710CB ve DLP1810NB Powerbank Karşılaştırması 10.000 mAh Kapasite ile En İyi Seçenekler

İki Philips powerbank modeli arasında kapsamlı karşılaştırma. Kapasite, ağırlık, hızlı şarj ve garanti süreleri ile ilgili detaylar içerir.

Spigen ve Xiaomi Redmi Powerbank Karşılaştırması: Hangi Model İhtiyaçlarınıza Uygun

Spigen ve Xiaomi Redmi Powerbank Karşılaştırması: Hangi Model İhtiyaçlarınıza Uygun

İki popüler powerbank modeli Spigen 30000 mAh ve Xiaomi Redmi 20000 mAh arasındaki farkları ve kullanıcı yorumlarını keşfedin, ihtiyaçlarınıza en uygun seçimi yapın.

Spigen 30000 mAh 30W USB-C ve USB-A Powerbank ile Günlük Enerji İhtiyacınızı Karşılayın

Spigen 30000 mAh 30W USB-C ve USB-A Powerbank ile Günlük Enerji İhtiyacınızı Karşılayın

Spigen'in 30000 mAh kapasiteli powerbank'i, hızlı şarj ve çoklu port desteğiyle mobil yaşamınızı kolaylaştırır. Şık tasarımı ve dayanıklı yapısıyla güvenilir enerji kaynağı sağlar.

Kullanıcı Yorumlarından Öne Çıkanlar

Kullanıcı yorumlarından öne çıkanlar:

  • Artılar:

    • Çok hızlı şarj imkanı sunuyor.

    • Birden fazla cihazı aynı anda şarj edebilme kapasitesi çok kullanışlı.

    • Şarj süresi ve performansı genellikle iyi.

    • Dijital göstergesi sayesinde şarj durumu takip edilebiliyor.

  • Eksiler:

    • Ağırlığı fazla, taşınması zor.

    • Hızlı şarj özelliği bazı kullanıcılar tarafından yeterli bulunmamış.

    • Şarj süresi bazen uzun sürüyor.

Ürün 2: Powerway 80.000 mAh Kablolu Powerbank

Powerway 80.000 mAh Powerbank, daha yüksek kapasitesi ile dikkat çekiyor. İşte özellikleri:
  • Kapak Gücü: 80.000 mAh, 12 kez telefon şarj edebilir.

  • Ağırlık: 1875 gram, oldukça ağır.

  • USB Çıkış Sayısı: 4 adet, birden fazla cihazı aynı anda şarj edebilir.

  • Giriş: Micro, Type-C ve Lightning, çoklu cihaz uyumluluğu sağlıyor.

  • Garanti Süresi: 2 yıl, resmi distribütör garantisi ile güvenilir alım.

  • Ekstra Özellikler: LED fener, dijital gösterge ile şarj durumu görüntülenebilir.

Kullanıcı Yorumlarından Öne Çıkanlar

Kullanıcı yorumlarından öne çıkanlar:

  • Artılar:

    • Yüksek kapasiteli, uzun süreli şarj imkanı sunuyor.

    • 5 cihazı aynı anda şarj edebilme özelliği çok işlevsel.

    • Kaliteli yapı ve dayanıklılık.

  • Eksiler:

    • Ağırlığı oldukça fazla, taşıması zor.

    • Şarj süresi bazı kullanıcılar için uzun geliyor.

    • Hızlı şarj özelliği eksik.

Ürünlerin Özellik Karşılaştırması

ÖzellikPowerway 30.000 mAhPowerway 80.000 mAh
Kapak Gücü30.000 mAh80.000 mAh
Ağırlık775 gram1875 gram
USB Çıkış Sayısı2 adet4 adet
Giriş TürleriType-C ve MicroMicro, Type-C, Lightning
Garanti Süresi2 yıl2 yıl
📊 Fiyat Bilgileri
Yükleniyor...
Paylaş:f𝕏

Yorumlar:

    Ayın popüler yazıları

    Apple, iPhone'da tam ekran tasarımına geçişte Face ID ve Dynamic Island teknolojilerini koruyarak kullanıcı deneyimini ön planda tutuyor. Tam ekran tasarımı ancak iPhone 20 serisiyle mümkün olacak.

    Apple M5 serisi çiplerde verimlilik, performans ve süper çekirdekler farklı modellerde çeşitli kombinasyonlarla kullanılarak güç ve çoklu çekirdek performansı optimize edilmektedir.

    Apple MacBook Neo, 14 yıl sonra en tamir edilebilir MacBook olarak dikkat çekiyor. Vidalı pil ve basit iç tasarım tamiri kolaylaştırırken, depolama ve RAM yükseltme sınırlamaları bulunuyor.

    Apple, vibe coding uygulamalarına yönelik katı App Store kurallarıyla üçüncü taraf kod çalıştırmayı engelliyor. Bu tutum, güvenlik kaygılarıyla birlikte geliştiriciler arasında tartışmalara yol açıyor.

    Apple, 4 Mart 2026'da uygun fiyatlı ve renkli yeni MacBook modelini tanıtacak. 12.9 inç ekran, A18 Pro çip ve çeşitli renk seçenekleriyle eğitim ve yeni kullanıcılar hedefleniyor.

    Apple, Mart 2026'da üç gün sürecek etkinlikte uygun fiyatlı MacBook, iPhone 17e, yeni M4 ve M5 işlemcili iPad ve Mac modelleri ile ev teknolojileri ürünlerini tanıtacak.

    Google Pixel 9, Apple'ın güvenlik standartlarına uygun AirDrop benzeri dosya transferi özelliğiyle Android ve iPhone arasında kolay ve güvenli paylaşım sunuyor. Bölgesel erişim farklılıkları mevcut.

    iPhone 5C beyaz modelinde arka kapakta gözlemlenen baskı farklılıkları, orijinal olmayan veya değiştirilmiş parçaların kullanıldığını gösterir. Bu teknik detaylar cihazın tamir geçmişi hakkında bilgi verir.